Παπαφλέσσα 17, 153 41 Αγία Παρασκευή Αττικής | Τηλέφωνο: 210 6523968|email: mail@1epal-ag-parask.att.sch.gr

Με μεγάλη συμμετοχή γονέων και κηδεμόνων μαθητών της Α’ Τάξης του σχολείου μας πραγματοποιήθηκε η προγραμματισμένη πρώτη ενημερωτική συνάντηση γνωριμίας, την Τετάρτη 16 Οκτωβρίου 2019 στις 5-7 το απόγευμα. Ο Διευθυντής παρουσίασε στοιχεία για τη λειτουργία της σχολικής μονάδας, καθώς και το πλαίσιο λειτουργίας της.

Στη συνέχεια, η κα Μαντά, υπεύθυνη για την ιστοσελίδα του σχολείου, παρουσίασε την νέα ιστοσελίδα. Έγινε επίσης σύντομη παρουσίαση της Βιβλιοθήκης. Τέλος, ο Πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων, απευθύνθηκε στους γονείς και τους ενημέρωσε για τη λειτουργία του Συλλόγου.

Τέλος, οι γονείς είχαν την ευκαιρία να συναντηθούν με τους υπεύθυνους των Τμημάτων της Α’ Λυκείου και άλλους διδάσκοντες καθηγητές.

© 2018-2024 | ΑΝΑΠΤΥΞΗ-ΣΧΕΔΙΑΣΗ: ΛΙΑΧΝΗ ΑΝΝΑ, ΜΑΝΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ | 2023-2024 ΑΝΑΝΕΩΣΗ : ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΜΑΝΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ