Παπαφλέσσα 17, 153 41 Αγία Παρασκευή Αττικής | Τηλέφωνο: 210 6523968|email: mail@1epal-ag-parask.att.sch.gr

Ο Σύλλογος  Διδασκόντων του 1ου ΕΠΑ.Λ Αγίας Παρασκευής, καλεί τους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών του σχολείου μας στην ενημερωτική συνάντηση, που θα γίνει την Τετάρτη 8 Δεκεμβρίου 2021 στις 6:00 – 8:00 το απόγευμα.

Στη συνάντηση αυτή θα ενημερωθείτε για τη φοίτηση (απουσίες), τη διαγωγή και την επίδοση των μαθητών.

Παράλληλα θα πραγματοποιηθούν οι εκλογές για την ανάδειξη του Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου μας.

Η παρουσία σας είναι απαραίτητη γιατί συμβάλλει στη συνεχή συνεργασία και επικοινωνία που πρέπει να υπάρχει μεταξύ καθηγητών-γονέων, με σκοπό τη στήριξη της προσπάθειας των μαθητών και τον έλεγχο της προόδου τους.

Για την προσέλευσή σας στο σχολείο απαιτείται Πιστοποιητικό εμβολιασμού, ή Βεβαίωση νόσησης covid19, ή διαγνωστικό rapid test 48/ωρου και σε κάθε περίπτωση υποχρεωτική δήλωση στην πλατφόρμα edupass.gov.gr

Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων.

© 2018-2024 | ΑΝΑΠΤΥΞΗ-ΣΧΕΔΙΑΣΗ: ΛΙΑΧΝΗ ΑΝΝΑ, ΜΑΝΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ | 2023-2024 ΑΝΑΝΕΩΣΗ : ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΜΑΝΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ